Z wizytą w salonie BoConcept w Gdyni

by Beata on Sierpień 4, 2017

Pracując z różnymi Klientami, często wymagającymi, staramy się wychodzić na przeciw ich potrzebom. Po stworzeniu koncepcji, która odpowiada przyszłemu użytkownikowi, zazwyczaj padają pytania: a gdzie mogę zobaczyć ten mebel na żywo, czy mogę dotknąć tkaniny, czy mogę usiąść na tym krześle? Dlatego dzisiaj zapraszamy Was z wizytą do salonu BoConcept w Gdyni, który w pełni zaspokoi potrzeby Klienta, wymagającego kontaktu z rzeczywistym produktem, a nie samym zdjęciem i suchym opisem.

Każdy, kto wcześniej poznał duńską marką BoConcept wie, że odwiedzając salon w Trójmieście spotka się z najlepszym designem, ponadczasową estetyką oraz funkcjonalnością. Jednym z głównych atutów salonu jest jego kompleksowość przejawiająca się w różnych wymiarach, w podejściu do Klienta, a także w szerokim wachlarzu usług.

Wszystkie z dostępnych w salonie produktów możecie obejrzeć, dotknąć, przetestować. Ogromnym atutem jest przejrzystość oferty – ceny, promocje i charakterystyka produktów są jawne, więc odwiedzając showroom nic Was nie zaskoczy.

W Gdyni możecie na żywo przyjrzeć się takim perełkom designu, jak krzesło i stół Ottawa projektu jednego z najbardziej kreatywnych projektantów obecnego pokolenia.

Każdy z Doradców Klienta z pewnością odpowie na wszystkie pytania dotyczące produktu. Opowie o jego specyfikacji, wskaże atuty i będzie w stanie potwierdzić wartość każdego mebla.

Być może nie każdy z Was wie, ale produkty z salonu BoConcept w Trójmieście mają wiele możliwości konfiguracji. Możecie wybierać w kolorach, materiałach, rodzaju wykończeń, a także w detalach takich, jak rodzaj podłokietnika czy nogi. Wielkim plusem jest to, że dostępne tapicerki mebli przedstawione są wielkoformatowo, więc możecie wziąć taki materiał, obłożyć nim część sofy i przekonać się, jak będzie wyglądała np. w innym kolorze.

Odwiedzając salon w Trójmieście możecie w nim wyposażyć swój dom od A do Z. Każdy z Doradców Klienta posiada kompetencje oraz wykształcenie z zakresu architektury wnętrz, więc będzie w stanie pomóc Wam dobrać meble oraz dodatki czy też stworzyć aranżację Waszego wnętrza. Możecie poprosić także o wizytę stylisty w Waszym domu, aby pomógł w realizacji wymarzonego wnętrza.

Salon BoConcept w Trójmieście posiada swój wewnętrzny program, dzięki któremu Doradca Klienta jest w stanie przedstawić poglądową wizualizację Waszego wnętrza z wykorzystaniem wybranych produktów z oferty BoConcept. Taką aranżację wnętrza otrzymacie w kilku wariantach wraz z różnymi widokami. Jeśli to ciągle mało i nadal będziecie mieli wątpliwości, zapytajcie w salonie o usługę "przymiarki" mebli, dzięki której na żywo przekonacie się, jak mebel wygląda w Waszym domu.

Z obserwacji w trakcie wizyty mogę potwierdzić, że Klient, który raz pojawi się w salonie BoConcept w Trójmieście, wraca. Doradcy Klienta dbają o relacje z każdym odwiedzającym, dlatego zakup produktów staje się przyjemnością.

Dla mnie wyjątkowo ważne jest to, co dzieje się, kiedy salon już opuszczę. Przyznam, że byłam pod wrażeniem, gdy przy montażu mebli zamówionych z BoConcept w Trójmieście montażysta rozłożył firmową matę, założył białe rękawiczki i zabrał się do pracy dbająć, aby nie uszkodzić produktu, ani mojej drewnianej podłogi.

Zachęcam Was do odwiedzenia salonu w Gdyni, a gdy już staniecie się szczęśliwymi posiadaczami jakiegoś mebla, polecajcie go dalej, bo czeka na Was niespodzianka : )

Przypominamy jeszcze o naszym konkursie organizowanym z BoConcept z Trójmiasta, dzisiaj jego ostatni dzień, więc nie czekajcie. Do wygrania piękne produkty BoConcept.

beata kwiatkowska

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.