ESTETYCZNY GLAMOUR W ŁAZIENCE

W naszej pracowni jest ważne to, by nic nie męczyło głowy. Co to oznacza? Pisałam już kiedyś o niepotrzebnych bodźcach, na które szczególnie my projektanci jesteśmy uwrażliwieni. To właśnie dlatego, większość domów, mieszkań, w których spędzamy czas, jest zachowawcza, neutralna, nienarzucająca się.  

Nasze biuro projektowe w Sopocie jest dość spore. To 200 m2 tak zwanego open space, w którym spędzamy czas, tworzymy nowe aranżacje, spotykamy się z klientami i malujemy w głowach wizje ich przestrzeni do życia. Nierozsądnym byłoby pracować w miejscu, które urządzamy zgodnie z trendami modowymi. Szczególnie te najgłośniejsze, które widzimy na pierwszych stronach gazet i portali, potrafią nieźle nabałaganić. Są często przerysowane – by przykuć uwagę czymś “nowym”. Same wiemy, że należy je zwykle podzielić przez cztery, wtedy są gotowe, by wprowadzić je do wnętrz i nie musieć z nich rezygnować po dwóch sezonach. Taka wiedza i umiejętność nieulegania pokusom modowym, jest do wypracowania, ale nie do nauczenia. Umiejętność weryfikacji przychodzi wraz z nabytym doświadczeniem. To właśnie jeden z powodów, dla którego w naszej przestrzeni staramy pozbyć się rozpraszaczy. 

Zarówno w biurze, jak i w domu ponadczasowość i uniwersalność to aspekty kluczowe, szczególnie w kontekście projektu łazienki. Tu nic nie może być “na chwilę”. W ostatnim miesiącu zrobiłyśmy sobie mały remoncik i odświeżyłyśmy dwie łazienki, z których jedna jest w stylu bardziej eleganckim, a druga bardziej ciepła, w stylu boho. Dziś zaczniemy od tej w klimacie loft elegant. Takie określenie przychodzi mi na myśl jako pierwsze, gdy o niej myślę.

Recepta na taką aranżację jest do odtworzenia, niemal przez każdego z Was. Tym bardziej, że wszystkie produkty inne niż dekoracje, pochodzą od jednego producenta. Z Deante znamy się długo. Ich wieloletnia obecność na rynku łazienkowym i rozwój, który obserwujemy od początku naszej pracy sprawia, że mamy do nich zaufanie. W ostatnim czasie miałyśmy okazję przetestować ich produkty i zaznajomić się z technologią, na której bazują w procesie produkcji. Wszystkie produkty Deante są zgodne z polskimi i europejskimi normami. Odpowiada nam również estetyka i jakość wykonania. W ofercie znajdziecie produkty oznaczone frazą „produkt projektowany”. To oznacza, że zaprojektowane zostały od pierwszego szkicu aż po efekt końcowy przez polskich projektantów, tworzących zespół Deante Design Studio. Co wybrałyśmy do łazienki loft elegance? Proszę bardzo, oto przepis.

  1. Konsola TU 
  2. Czarna matowa bateria TU 
  3. Blat do konsoli TU
  4. Umywalka granitowa TU
  5. Toaleta TU
  6. Stojak na papier TU 

Myślę, że taki gotowiec, może zaoszczędzić czasu wielu z Was, zatem zostawiam jeszcze kilka ujęć z łazienki z naszego biura. Jeśli wersja czarno-biała do Was nie przemawia – poczekajcie na odsłonę łazienki boho. Mam nadzieję, że skorzystacie z pomocnika. Trzymam kciuki za metamorfozy Waszych łazienek.

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Deante

Jestem posiadaczką podobnej łazienki. Łazienka prezentuje nowoczesny glamour. Z jednej strony jest to łazienka praktyczna, użytkowa. Z drugiej strony pomieszczenie wygląda raczej jak pokój kąpielowy a nie klasyczna łazienka.

Obrazy w łazience? Czemu nie!

Polecam jednak postawić na obrazy malowane ręcznie przez artystów: https://obrazysztuki.pl/ Jak w tej galerii internetowej.

Bardzo estetycznie urządzona łazienka. Ostatnio na urodziny dostałam kilka dodatków, które są podobne do tych ze zdjęcia. Moja przyjaciółka ładnie wszystko zapakowała w woreczki celofanowe razem ze słodyczami i winem.

wazon z trawa pampasowa w odcieniach szarosci pochodzi z Jysk?
pieknie to wyglada
dziekuje za odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *