Ciekawe miejsca – RO Milan

by Asia on Maj 9, 2018

 

 Jestem ciekawa, jak przygotowujecie się do podróży? I nie chodzi mi o dobór garderoby czy kosmetyków, ten temat pozostawimy Kasi i Gosi…chodzi o wybór trasy i miejsc, które chcielibyście odwiedzić. 

 Odkąd prowadzimy konto na Instagramie to właśnie on dyktuje to jakie restauracje, hotele i tajemnicze zakamarki odwiedzam w miastach. Tak samo stało się teraz podczas wizyty w Mediolanie. Poprosiłyśmy Weronikę, jedną z naszych dwóch głównych projektantek, aby przygotowała listę interesujących miejsc, które poza targami, warto odwiedzić i podzielić się nimi z Wami. Wybory wymagały precyzyjnych selekcji, ale finalnie udało się wyłonić naprawdę godne rekomendaci miejsca. Pierwszym, którym chciałybyśmy się podzielić z Wami jest ogród Rossana Orlandi. Twórczyni tego wyjątkowego miejsca, skupia w nim kreatywnych, młodych artystów, by wraz z nimi tworzyć i wspierać ich rozwój. W urokliwej kawiarni można napić się wyśmienitej kawy, a na polanie na tyłach bydynku, chętni mogą organizować tematyczne eventy. W zaciszu starego podwórka udało się wygospodarować różne strefy – od sztuki, wernisaży po strefę relaksu, dzięki czemu RO tętni życiem. Znane firmy projektowe mają tu pracownie, jest to także kolebka takich duńskich projektantów jak Piet Hein Eek, Maarten Baas i Nacho Carbonell, ale temat wnętrza rozwiniemy w kolejnych wpisach.

 W trakcie samego design weeku ogród RO odwiedzało wielu pasjonatów sztuki, tym bardziej miło było obserowować kolorowych ludzi, zwariowanych twórców i natchnionych poszukiwaczy inspiracji, w tak oryginalnej przestrzeni. Chciałabym odwiedzić RO w spokojniejszym okresie, schronić się w cieniu, wypić dobrą kawę, przycupnąć na ciekawym krześle lub fotelu i oglądać dzieła artystów w wyjątkowo spójnej i naturalnej dla nich scenerii starej fabryki. Dziś, pomajówkowo, zaprosimy Was jedynie do ogrodu, a już niedługo wizyta w samej galerii. Enjoy!

***

Miejsce jak widać bardzo przypasowało do gustu też Darii. A Wam się podoba?

asia real

10 komentarzy

Daria! you look great 😀

dodany przez w. @ 9 maja 2018 o 10:01. Odpowiedz #

Śliczne te małe, kolorowe stołeczki!

dodany przez Amelia @ 9 maja 2018 o 12:42. Odpowiedz #

Jakiej marki są sandały Pani Beaty? Bardzo mi się podobają i szukam podobnych. Dziękuję.

dodany przez Edyta @ 9 maja 2018 o 16:02. Odpowiedz #

Vagabond

dodany przez Asia @ 9 maja 2018 o 20:40. Odpowiedz #

Dziękuję. Czy to jest aktualna kolekcja bo nie widzę ich na stronie?

dodany przez Edyta @ 11 maja 2018 o 13:59. Odpowiedz #

Tak, aktualna.

 

dodany przez Beata @ 11 maja 2018 o 17:21. Odpowiedz #

Piękne zdjęcia. Pozdrawiam.

dodany przez Ania @ 9 maja 2018 o 21:05. Odpowiedz #

Pozdrawiamy mega słonecznie  : )

dodany przez Beata @ 10 maja 2018 o 11:16. Odpowiedz #

NIEBO

dodany przez Milex @ 10 maja 2018 o 04:35. Odpowiedz #

Prawda? 🙂

 

dodany przez Beata @ 10 maja 2018 o 11:14. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności