Co dziś oznacza odważny projekt łazienki

 Coroczne targi w Mediolanie, uczą nas dużej tolerancji na wszelakie pomysły i eksperymenty we wnętrzach. Nie dziwi nas już w zasadzie ani niestandardowe połączenie barw, ani tym bardziej materiałów używanych w projektach łazienek. Nawet zastępowanie płytek farbami nie jest już dla nas czymś niestandardowym. Taki przeskok w naszej świadomości zarówno projektowej, jak i konsumenckiej, jest bardzo bardzo dobrym znakiem. Otwieramy się na zachodnie trendy i po długim przestoju w ewolucji designu w naszych wnętrzach, mam wrażenie, że doświadczamy eksplozji zupełnie nowych estetycznych doznań we wnętrzach. Dziś pokażemy Wam projekt łazienki, która zrobiła na mnie i na Asi bardzo pozytywne wrażenie. Diesel – bo to ten producent najczęściej prezentuje niekonwencjonalne sposoby aranżacji domów na targach w Mediolanie, pochwalił się łazienką utrzymanej w ciemnej kolorystyce.

 Metalowe meble, półki z blachy perforowanej, płytki w stylu metro, z efektem rdzy zachodzącej na ich krawędzie…to wszystko z motywem przewodnim miedzi i bogatą roślinnością, dało naprawdę świetny efekt. Przemyślane podniszczenie elementów sprawia, że łazienka nie wydaje się sterylna, ma industrialny charakter i zapada w pamięć. Z aspektów praktycznych mniej widać na nich nieczystości, a różnorodność struktur, przyćmionych barw i materiałów sprawia, że jest ona niepowtarzalna. Ciekawy jest fakt, że mimo iż styl industrialny jest widoczny już od dłuższego czasu, łazienka od Diesla nadal robi wrażenie WOW. Na stoisko Diesla z meblami i oświetleniem wracamy co roku i znajduje się ono na naszej Mediolańskiej liście Must See, łazienki od 2018 już też! 

 Jesteśmy ciekawe, czy Wy równiez podzielacie nasz entuzjazm co do takiej mroczniejszej kolorystyki w łazience?

***

beata kwiatkowska

Łazienka naprawdę odważna, ale do tego bardzo ładna! Ja planowałem u siebie w łazience dodać nieco czerni, ale obawiałem się, że będzie zbyt ciemno.

Jak dla mnie – super, zwłaszcza metalowe regały. Ja widziałabym je u siebie z blatami od Made From Wood, serio. Jakoś nie widzę tej łazienki jako ciemnej 🙂

Dodany przez: Lidka @

Nos mnie zaintrygował! 🙂 Nie moja estetyka, ale bardzo ciekawe połączenia materiałów i kolorów.
Wielki szacun dla Was za wciąż nowe inspiracje. Dziękuję :*

Dodany przez: Kasia @

Ależ miło ; ) nie ma to jak intrygujący nos : ) Zapraszamy po więcej inspiracji i dziękujemy za komentarz : )

Dodany przez: Beata @

Jestem pod wrażeniem tej aranżacji i stylowych dodatków. Świetnie wygląda ta czarna umywalka.

Prawda? Jak dla mnie bomba! I to oświetlenie w jej strefie! Przepięknie.

Dodany przez: Beata @

Dla mnie Odważny projekt łazienki to właśnie taki jak powyżej. Trzeba byc odważnym by mieć łazienkę pełna półek szklanych gadżetów. Przy psie, dwóch kotach i dzieciach a i jeszcze mężu!! Naprawdę trzeba mieć odwagę ich tam wpuścić a potem sprzątać. Popatrzeć miło ale nie ma to nic wspólnego z życiem codziennym.
A może jakiś nowy post: Co to znaczy łazienka dla wszystkich domownikow na 6 metrach kwadratowych:D?

Pozdrawiam

Dodany przez: Ola Fasola @

Woow! to dopiero wyzwanie, ale temat na wpis super : ) Cieszy mnie ten entuzjazm, szczególnie, że projekt jest bardzo odważny, a w życiu codziennym nie zawsze łatwo zdecydować się jest na coś co w ogólnym rozumieniu nie uchodzi na „ponadczasowe” rozwiązania. Pozdrawiam!

Dodany przez: Beata @

Łazienka świetna, nietypowa, przez co ciekawa. Moim marzeniem jest mieć kwiaty w łazience, ale niestety moja łazienka nie ma okna 🙁

podoba mi się, idrustialna, fajna

Dodany przez: Ela @

co nie?!

 

Dodany przez: Asia @

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *