Niespodzianka!

super kalendarz i zawieszki na prezenty…
a to dopiero początek!

Oto materiały, które stworzyłyśmy specjalnie dla Was !!!
W sam raz na grudniowy czas. Wystarczy pobrać, wydrukować i zawiesić.
Zobaczcie sami.

Planer miesięczny florystyczny - wersja świąteczna

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem świątecznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja świąteczna - delikatnym motywem gwiazdek i iglastą gałązką. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 6

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 6 - minimalistyczna, zielona gałązka. Piękno w swej prostocie. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 5

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 5 - romantyczna i kobieca, lekko jesienna. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 4

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 4 - najbardziej zielona, delikatnie żółta, dla miłośników większych zdobień. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 3

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 3 - delikatna, opadająca, zielona roślina imitująca bluszcz. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 2

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 2 - minimalistyczna, monochromatyczna szara roślina, pasująca do każdego rodzaju wnętrz. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow

Planer miesięczny florystyczny - wersja 1

Zaprojektowałyśmy dla Ciebie Planer Miesięczny z motywem florystycznym, aby łatwiej było Ci zaplanować dzień, tydzień, miesiąc. Możesz pobrać go z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja 1 - delikatne, różowe kwiaty na zielonych łodygach. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow
MHE KALENDARZ 2019 CZARNO BIAŁY

MHE KALENDARZ 2019 CZARNO BIAŁY

Przygotowałyśmy dla Ciebie Kalendarz ścienny na rok 2019, który możesz pobrać z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja czarna - uniwersalna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz domowych i biur. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow
MHE KALENDARZ 2019 LASTRYKO

MHE KALENDARZ 2019 LASTRYKO

Przygotowałyśmy dla Ciebie Kalendarz ścienny na rok 2019, który możesz pobrać z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze, nawet kolorze. Wersja lastryko - niezwykle modna ostatnimi czasy kompozycja spójnie ułożonych razem kamyczków, która w proponowanym kalendarzu, najbardziej przypadła nam do gustu. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow
MHE KALENDARZ 2019 RÓŻOWY.

MHE KALENDARZ 2019 RÓŻOWY.

Przygotowałyśmy dla Ciebie Kalendarz ścienny na rok 2019, który możesz pobrać z naszej strony i wydrukować na domowej drukarce. Możesz dobrać do niego dowolny papier, o różnej grubości i strukturze. Wersja różowo czarna dedykowana jest tym, którzy lubią kolor. Jednocześnie barwa różu jest na tyle stonowana, że nie determonuje innych akcentów w naszym wnętrzu. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba : )

Pobierz Arrow
zawieszki prezentowe

zawieszki prezentowe

Mamy nadzieję, że zaprojektowane przez nas etykiety prezentowe, zdecydowanie ułatwią Mikołajowi adresowanie świątecznych paczek. Jeśli przypadkiem masz kontakt z Mikołajem, możesz mu spokojnie przekazać wydrukowane szablony. Jeśli połączymy siły będziemy mieli pewność, że żaden z prezentów nie trafi w niepowołane ręce!

Pobierz Arrow