JADALNIA W OGRODZIE

Oto ona! Długo wyczekiwana wiosna zagościła u nas. Na drzewach pojawiły się piękne zielone pąki, a w naszych ogrodach zakwitły kolorowe kwiaty. Pogoda bardzo nam dopisuje, dlatego każdy chciałby spędzić choć trochę czasu na dworze. Jest to dobry moment, aby zrobić porządki we własnym ogrodzie i cieszyć się spokojnym zakątkiem. Dziś chcę Wam przedstawić zestaw mebli ogrodowych, które planuje wprowadzić do mojego ogrodu.

Firma Doram Design, którą znacie z zeszłorocznego wpisu o moim komplecie wypoczynkowym, posiada w swojej ofercie kolekcję Monako, idealną do stworzenia przytulnego kącika jadalnianego. Meble są wytrzymałe, wykonane z drewna egzotycznego teak oraz lekkiego aluminium malowanego proszkowo, dzięki czemu mebel jest lekki. Kolor siedziska możemy dobrać samodzielnie ze wzornika tkanin, tak samo jak zrobiłam to z sofą i fotelami.

Kolekcja jest utrzymana w neutralnych, stonowanych kolorach, które będą pasować do większości przestrzeni ogrodowych. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie podwyższonej sofy narożnej, dzięki czemu pasuje ona do wysokiego stołu. Możemy zatem zjeść wygodnie obiad i odpocząć.

Mamy do dyspozycji kilka wersji kolekcji. Dostępne są zestawy obiadowe lub wypoczynkowe, bądź ich połączenie

Co jednak przekonało mnie po raz kolejny do firmy Doram Design, to to, że oferują 14 dni na wypróbowanie zestawu przed jego zakupem. Mamy więc okazję sprawdzić, czy zestaw pasuje do naszego ogrodu, oraz spełnia nasze oczekiwania. To jak? Kto się skusi na tak ciekawe rozwiązanie?

asia real

A jak to się ma do sytuacji, w której nie masz zadaszenia i pada deszcz? Co z tymi materiałowymi obiciami?

Dodany przez: Agi @

są wodoodporne, ale niżej w ogrodzie mam szopę, i jeśli prognoza jest na wielodniowy deszcz, to chowamy poduchy

Dodany przez: Asia @

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *