Last month

by Beata on Lipiec 2, 2018

Mam nadzieję, że ten miesiąc był piękny dla nas wszystkich. Lato przyszło zaskakująco szybko, co lepsze utrzymało się wiele tygodni i nie zanosi się, by chciało w najbliższym czasie odejść. Możliwe nawet, że pierwszy raz festiwal Opener, na który czekamy z niecierpliwością co roku, nie zostanie zaskoczony przez deszcz…a to byłaby już nie lada niespodzianka (stali bywalcy tego eventu doskonale wiedzą co mam na myśli). Czerwiec sprzyjał pracom w ogrodzie, piknikom, bujaniem się w hamaku, wpatrywaniu w mieniące się świece w lampionach. To był dobry czas na degustacje win do późnych godzin wieczornych, babskie plotki oraz randki z mężami, chłopakami, prowadzącymi do romantycznych rozmów bez słów, w towarzystwie zachodzącego słońca…

 

Dla mnie i Asi był to też czas delektowania się chwilami z samym sobą. Na porządki w domach, na znalezienie czasu, by spotkać się dawno nieczytaną książką. Czasem trzeba zwolnić, zrobić dla siebie coś miłego, spróbować samemu się zaskoczyć i docenić to, czego nie zauważamy na co dzień.

 

W tym miesiącu udało nam się zainspirować Was również w tematyce porad dotyczących aranżacji wnętrz. Pisałyśmy o funkcjonalnej małej kuchni, podałyśmy Wam gotowy przepis na projekt łazienki w niewielkiej kawalerce, który spodobał się Wam bardzo…z resztą zobaczcie sami, a my szykujemy już materiał na kolejny inspirujący wpis. Twórczego dnia Wam życzymy!

beata kwiatkowska

4 komentarze

To wsztstko wydaje sie magiczne 🙂

dodany przez Milex @ 3 lipca 2018 o 03:25. Odpowiedz #

A to tylko Trójmiasto : )

dodany przez Beata @ 3 lipca 2018 o 13:51. Odpowiedz #

Witam,

skąd jest podłoga( firma, kolor) na przedostatnim zdjęciu? 🙂

dodany przez Dorota @ 6 lipca 2018 o 11:09. Odpowiedz #

właśnie, skąd ta podłoga> bardzo ładna i jasna.

dodany przez aaa @ 7 lipca 2018 o 00:04. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności