Interior of the day

by Beata on Październik 9, 2017

Dziś chciałabym Wam pokazać wnętrze, które przykuło moją uwagę. Pomieszczenie, które dodaje energii i rodzi w niejednym z nas zapał do działania. Jednocześnie chciałabym Wam pokazać, że dobieranie materiałów o różnorodnym charakterze, teksturze, czy stylu wcale nie jest takie trudne !

A biuro tego studia jest na to idealnym przykładem. W tym wnętrzu użyto, surowej cegły malowanej na biało w zestawieniu z dębową podłogą oraz mebli, które nie od dziś nazywane są ikonami. Całość eleganckiego wnętrza domyka użyta sztukateria .Te wszystkie elementy Tworzą kompletną zamkniętą kompozycyjnie całość. 

Która zapewne nie byłaby tak harmonijna gdyby nie podobna tonacja kolorystyczna. I mimo, iż pomieszczenia biura są w zimnej tonacji ciepłe drewno przełamuje ten schemat. 

 Jedynym elementem, którego mi tu brakuję jest drobny akcent ,,żywego" koloru jako dodatku. Indygo ? Czerwień? A może cytrynowy żółty? 

Jednakże myślę, że jest to przestrzeń godna uwagi ! Uwielbiam czarne akcenty we wnętrzach. Są one mocnym detalem, który przykuwa uwagę. Dodaje klasy oraz sprawia, że wnętrze jest bardziej wyraziste. Bez takich elementów to biuro nie miałoby takiego charakteru. 

Co sądzicie u użyciu takiej kolorystki w mieszkaniach? Zdecydowalibyście się na użycie czarnych mebli czy dodatków? A może też uważacie, że czarny i biały to nie jest kolor?

                                                                                                                                                                                                             

 

Podobne meble możecie znaleźć tutaj:

Krzesło Mondi
Krzesło Andre, Krzesło Enzo

 

beata kwiatkowska

 

źródło:
http://jtgrupa.pl/

 

 

5 komentarzy

Piękne wnętrze, ale faktycznie, brak tam wyrazistego akcentu. Ja bym tam widziała czerwień. A co do czarnych elementów w wystroju, to jestem jak najbardziej na tak,. Moim zdaniem wyglądają bardzo elegancko, co lubię.

dodany przez hale przemysłowe wynajem @ 9 października 2017 o 12:40. Odpowiedz #

Cos pieknego.

dodany przez Milex @ 10 października 2017 o 04:19. Odpowiedz #

pięknie 🙂 elegancko i z klasą ! co to za tapeta ?

dodany przez pasjonatka @ 11 października 2017 o 15:03. Odpowiedz #

Pomarańczowy ? 😉

dodany przez Kate @ 14 października 2017 o 00:51. Odpowiedz #

Wnętrze całkowicie w moim stylu. Super dobrane kolory. A ta komoda na 5 zdjęciu to jakiś kosmos- rewelacja! 🙂 Nigdy takiej nie wiedziałam 🙂 Pozdrawiam

dodany przez Beata @ 18 października 2017 o 14:00. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.