Last Month

by Beata on Czerwiec 2, 2018

W tym roku japonki i sandały miały swoją premierę wyjątkowo wcześnie. Plażowy kapelusz i hamak na tarasie wyszedł ze schowka nieoczekiwanie szybko, by w towarzystwie zimnej lemoniady z truskawkową miętą, podbić moje serce i razem z nim łapać letnie już, rzecz można, promyki słońca. Miesiąc niesamowity. Maj był dla nas wielką niespodzianką w tym roku. Taki majo-sierpień niemalże! Na blogu również okres gorący i atmosfera niezwykle twórcza. Mogliście przeczytać o niesamowitych miejscach, które udało nam się odwiedzić w Mediolanie, o tym, jak pogodzić kilka funkcji w jednym, wydawać by się mogło-niewielkim pokoju dziennym, o tym, jak spędzamy czas w ogrodzie, na jakie rośliny postawiłyśmy, aranżując swoje zielone przestrzenie…

Zdjęcie nr 1 – widok z apartametu, w którym zatrzymałyśmy się podczas pobytu we Włoszech. Poniżej kilka zdjęc z ogrodu Rosalii Orlandi w Mediolanie

Asia pisała również o zmianach jakie wprowadziła w swoim salonie, o cudownych pościelach i kocach Moyha, które zachęcają do leniuchowania i wręcz wołają … wtul się we mnie. 

Nie samym relaksem człowiek żyje. Na blogu pisałyśmy również o tym, jak zaplanować przestrzeń i funkcje w pokoju dziennym, starałyśmy sie pokazać Wam, że zwykle nie przestrzeń nas ogranicza, tylko nasza głowa, a z tym można sobie w dość prosty sposób poradzić, prawda?
 

Dzień Matki spędzałyśmy również w wyjątkowej atmosferze…wszak my same obchodzimy swoje święto w tym dniu. Nasze dzieciaki już są samodzielne i coraz częściej wychodzą z inicjatywą, co bardzo nas cieszy : )

Na zdjęciach biżuteria marki Apart

Zaprosiłam Was również do siebie, by porozmawiać o sztuce we wnętrzach, dlaczego warto się lepiej zastanowić nad jej wyborem i dlaczego warto z nią zamieszkać.

Na zdjeciach obrazy Kamili Lenskiej, a więcej mogliście przeczytać we wpisie na blogu "Dziś zapraszamy do domu…sztukę"

Na zdjęciu piękne filcowe dodatki z Feltlabel. Wielkie podkładki w kształcie liści monstery, świetnie sprawdzają się na stole w domu i w ogrodzie.

Pamiętacie drzwi, które zaprojektowałam do swojej sypialni? Sklep Reno wprowadził je do regularnej sprzedaży. Model ze zdjęcia znajdziecie TU.

Spacerowałyśmy, odwiedziłyśmy targi roślinne, targi z ekologiczną żywnością, których na szczęście jest w Trójmieście coraz więcej…a wszystko po to, by zebrać siły na czerwiec…tu mamy dla Was wiele niespodzianek.

Zatem w czerwcu mamy dla Was miłą niespodziankę. Wiemy, że najbliższe miesiące sprzyjają remontom, metamorfozom wnętrz, mamy otwarte na zmiany umysły. Postanowiłyśmy pomóc Wam w przygotowywaniach do tych zmian i wspólnie z marką Dekoral zaprosić Was na cykl dotyczący trendów kolorystycznych w naszych mieszkaniach, o tym, jak żyć wśród barw, jak je dobierać by nie dominowały przestrzeni. Na pierwsze spotkanie zapraszamy Was już w najbliższy wtorek o godzinie 20:00 na fanpage'u Dekorala. Będziecie migli zadawać nam pytania w trakcie emisji programu, gdyż emitować go będziemy całkowicie na żywo.  Więcej szczegółów znajdziecie TU

Dla zachęty dodam, że w trakcie programu będziemy tworzyły takie piękne plansze … więcej już w najbliższy wtorek.

Do zobaczenia! 

***

beata kwiatkowska

14 komentarzy

Bardzo lubię te miesięczne podsumowania😊. Jakiej marki jest sukienka na zdj z drzwiami przesuwanymi? Dziekuje!

dodany przez Iwona @ 2 czerwca 2018 o 20:31. Odpowiedz #

kocham te filtry

dodany przez Milex @ 3 czerwca 2018 o 05:20. Odpowiedz #

Ależ pięknie! pierwsze zdjęcie – sztos.

dodany przez Ania @ 3 czerwca 2018 o 14:19. Odpowiedz #

Jak zawsze pięknie i z klasą. Pozdrawiam z Wrocławia!

dodany przez Monika @ 3 czerwca 2018 o 14:21. Odpowiedz #

Tak trzymać dziewczyny!

dodany przez Dana @ 3 czerwca 2018 o 14:21. Odpowiedz #

Beti, pokazujesz „faka” na filiżance 🙂

dodany przez Adela @ 3 czerwca 2018 o 14:23. Odpowiedz #

:))) przypadek : )

dodany przez Beata @ 3 czerwca 2018 o 14:24. Odpowiedz #

Ale biust! Super jest to pierwsze zdjęcie 🙂

dodany przez Kasia @ 3 czerwca 2018 o 18:46. Odpowiedz #

Dobre światło : )

dodany przez Beata @ 3 czerwca 2018 o 21:48. Odpowiedz #

Niesamowite,Jak Wy to robicie? Każde last month jest dla mnie czymś zaskakujący. Nie dość, że pracujecie na pełen etat od poniedziałku do piątku, w tym samym czasie pracujecie pisząc i prowadząc bloga, do tego jeszcze pełen etat w domach…czy macie jakiś sposób na rozciągnięcie doby lub bycie w trzech miejscach na raz ? : ) A poważnie, to piękna relacja. Przywracacie wiarę w blogi wnętrzarskie. M.

dodany przez Marta @ 3 czerwca 2018 o 21:48. Odpowiedz #

Doby nie rozciągamy, ale jak znajdziesz na to sposób to daj znać : ) Kiedy praca jest Twoją pasją, nie traktujesz jej jako pracę. Mamy wielkie szczęście, że robimy to, co kochamy…a do tego, po tylu latach razem nadal się lubimy : ) to dopiero wyczyn : )

dodany przez Beata @ 3 czerwca 2018 o 21:51. Odpowiedz #

Hej ile będzie trwał live we wtorek? To to? https://www.facebook.com/DekoralFashion/videos/1910107512373328/

dodany przez Kasia @ 3 czerwca 2018 o 21:56. Odpowiedz #

Dzień dobry, czy mogę się dowiedzieć skąd jest okrągły stolik kawowy z litego drewna, na którym stoi laptop i kubek?

dodany przez Aleksandra @ 5 czerwca 2018 o 15:57. Odpowiedz #

skąd jest szara sukienka ? <3 <3 <3

dodany przez EWA @ 7 czerwca 2018 o 15:16. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności