Oryginalne oświetlenie Led.

by Asia on Maj 19, 2017

Jeżeli ktoś z Was był już w Mediolanie na targach designu to wie, że oświetlenie stanowi dużą część ekspozycji. Producenci zaskakują coraz to nowymi technologiami i kształtami lamp, ale szczerze mówiąc nam najczęściej zapadają w pamięci te najbardziej minimalistyczne. 
Dzisiaj prezentujemy Wam przykładowe aranżacje z oprawami w kształcie okręgów. Lampy składają się z jednego lub kilku pierścieni, ułożonych względem siebie w różnych kierunkach. Oczywiście większość zdjęć pokazuje duże rezydencje, lub pomieszczenia w budynkach użyteczności publicznej, ale..

…podoba mi się pomysł przeniesienia takich inspiracji do przeciętnego wnętrza mieszkalnego. Wyobraźmy sobie stół jadalniany, nad którym wiszą Ledowe koła. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu podobają się takie futurystyczne formy i nie do każdego stylu wnętrza pasują, ale moim zdaniem przez ich prostą a za razem mocną formę można je naprawdę różnie zestawiać. Efekt może być naprawdę zaskakujący! Oprócz walorów estetycznych ważna jest również energooszczędność Ledowych źródeł światła, dla nas jest to dodatkowy atut. 


Jeżeli chcielibyście mieć podobne lampy u siebie w domu to polecamy produkty Altavola. Mają w swojej ofercie kilka modeli, które wpadły mi w oko.  W każdej z nich możecie wybrać temperaturę barwową światła. Osobiście najbardziej lubię kiedy nie jest ani zimne, ani ciepłe tylko naturalne jak dzienne światło słoneczne. Lampy Led są obecnie synonimami nowoczesności, dobrego stylu i ekologicznego charakteru wystroju domów i mieszkań. 

lampa ledowe okręgi no. 3

SMD Led Vouge No. 12/SMD Led Vouge No.6/SMD Led Vouge No.3

Jeżeli jesteście zainteresowani technologią Led i poszukujecie informacji na ten temat, to polecamy stronę. Mam nadzieję, ze to przekona Was do tej nowej, ekeologicznej technologii. 

Co o tym myślicie? Podoba Wam się takie oświetlenie? 

asia real

3 komentarze

bardzo mi się podoba takie oświetlenie, proste, czyste i ponadczasowe

dodany przez Baka @ 20 maja 2017 o 17:32. Odpowiedz #

dodany przez Milex @ 21 maja 2017 o 04:57. Odpowiedz #

Rzeczywiście genialne są te lampy. Jednak wydaje mi się, ze pasują przede wszystkim do dużych wnętrz. Jeśli ktoś ma mały salon mogą trochę przytłaczać.

dodany przez Maja @ 17 października 2017 o 10:19. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.