Tekstylia, czyli moje inspiracje i nowości

by Beata on Październik 20, 2017

Paski? Welur? A może kwiaty i złoto ? Dziś chciałabym Wam pokazać jesienne nowości i moje inspiracje. I choć nie zawsze musimy podążać za trendami myślę, że warto zwrócić uwagę na to, co aktualnie pojawia się na rynku.

Dzisiejsze zestawienia wnętrz pokazują, że warto bawić się nie tylko kolorem, ale i wzorem! Nie bójmy się wyrazistych lub nietypowych zestawień. 

Nie dajmy się jesiennej chandrze i stwórzmy wokół siebie przestrzeń pełną inspiracji. Przestrzeń dzięki, której poczujemy przypływ energii.

Oto zestawienie ciekawych nowości, które możemy dostać w sklepach. Zawsze uważałam, że znalezienie oryginalnego dywanu lub nietypowej powłoczki na pościel w przystępnej cenie może być nie lada wyzwaniem! Dziś jednak, po długich i żmudnych poszukiwaniach stwierdzam, że się myliłam, a oferta sklepów jest wyjątkowo bogata. 

Co sądzicie o łączeniu orientalnych wzorów i minimalistyczych form? Jak Wy walczycie z deszczową, jesienną pogodą? Kochani, życze Wam miłego dnia!

beata kwiatkowska

 

źródła:

http://theglitterguide.com/2017/06/27/a-peek-inside-ana-fritschs-architectural-brooklyn-apartment/https://pl.pinterest.com/pin/157555686935529415/
http://www.apartmenttherapy.com/get-the-look-modern-southwest-inspiration-and-shopping-guide-199369
https://www.ohhhmhhh.de/heute-in-unserer-eigenen-frisch-renovierten-wohnung-mit-sonder-rabatt-auf-alle-sachen-von-lys-vintage/
 

 

3 komentarze

Wnętrza pierwsza klasa! Wszystko odpowiednio dobrane! Rewelka 🙂

dodany przez Ania @ 23 października 2017 o 09:14. Odpowiedz #

Świetnie dobrane barwy, wzory i tekstury. Pasujące do jesiennej aury, ale jednocześnie pozytywne. 🙂
Pozdrawiamy ciepło – LED Labs

dodany przez LED Labs @ 13 listopada 2017 o 11:49. Odpowiedz #

Fajnie – nareszcie troche koloru

dodany przez Karo @ 25 listopada 2017 o 10:48. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.