Mirror, mirror, on the wall…

by Beata on Marzec 18, 2017

Podczas projektowania łazienki ważnym momentem jest wybór właściwego lustra, które wpłynie na ogólną estetykę wnętrza. W połączeniu z szafką umywalkową i oprawami świetlnymi lustro potrafi zdziałać cuda i stworzyć niesamowity klimat małego pomieszczenia, jakim jest zazwyczaj łazienka. Wybór na rynku jest bardzo szeroki – od okrągłych po prostokątne, w ozdobnej ramie lub bez ramy, duże lub małe – każdy może znaleźć coś dla siebie!

Ostatnio podczas internetowych poszukiwań natrafiłam na sklep Lustro Dla Ciebie, który oferuje lustra dające coś więcej poza interesującym wyglądem. Są one niczym wielofunkcyjne urządzenia, które mogą nam umilić czas podczas codziennego użytkowania. Jak widać postęp technologiczny zawitał również do lustrzanego świata 🙂

W ofercie sklepu mamy duży wybór luster z oświetleniem ledowym o różnych kształtach. Dzięki swoim prostym formom świetnie sprawdzą się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Pokryte są najwyższej jakości teflonową powłoką, która zapobiega reakcjom korozyjnym. Dużym atutem jest możliwość wykonania lustra na wymiar na specjalne życzenie klienta.

Elementem charakteryzującym ten produkt jest oświetlenie zainstalowane w samym lustrze. Do produkcji zostały użyte najnowsze i najmocniejsze profile Power LED generujące 100% więcej światła niż standardowe pasy ledowe. Co więcej, efekt podświetlania jest równomierny i wyrazisty, co sprawdzi się szczególnie podczas golenia czy robienia makijażu.

A teraz prawdziwa gratka dla gadżeciarzy i miłośników nowoczesnych rozwiązań! Nie sposób pominąć lustro 3D Illusion o niezwykłym efekcie głębi. Patrząc na nie odnosimy wrażenie nieskończonej przestrzeni, a szeroka gama kolorystyczna oświetlenia pozwala na dopasowanie lustra do naszego wnętrza. W ofercie można znaleźć również liczne atrybuty, w które możemy wyposażyć nasze lustro. Do wyboru mamy głośniki bluetooth do słuchania muzyki, matę grzewczą zapobiegającą parowaniu, lustro powiększające do makijażu czy czujnik ruchu do bezdotykowego włączania oświetlenia. Możliwości jest naprawdę sporo!

Jak Wam się podoba? : )

 

beata kwiatkowska

3 komentarze

Ja chce cala lazienke w lustrach.

dodany przez Milex @ 19 marca 2017 o 05:12. Odpowiedz #

super ,też bym tak chciał ,ale dwie ściany to był zostawił ,i pralka w lustrach,półki w lustereczkach drzwi,kibel

dodany przez hangus98 @ 3 marca 2018 o 13:53. Odpowiedz #

z Milex @ po co Ci cała łazienka w lustrach ??? 🙂

dodany przez zaba600 @ 20 marca 2017 o 13:21. Odpowiedz #

Wymagane.

Wymagane. (nie będzie publikowany).

Jeżeli posiadasz.