See Bloggers 2017

Z radością chcemy Was poinformować, że w tym roku przypadł nam zaszczyt organizacji strefy DESIGN na V edycji festiwalu See Bloggers! Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23.07 w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni. Wszystkich gorąco zapraszamy do odwiedzenie tego wspaniałego wydarzenia lub śledzenia go na naszym blogu i mediach społecznościowych – ciekawych relacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie!

See Bloggers 2017

See Bloggers to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Festiwal ten skupia największą ilość twórców internetowych, influencerów, specjalistów oraz osób zainteresowanych mediami społecznościowymi w kraju. Misją organizatorów jest stworzenie miejsca o wyjątkowej, domowej atmosferze, gdzie każdy z uczestników będzie mógł nie tylko podzielić własnymi doświadczeniami, ale także czegoś nauczyć i następnie wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Letni nastrój, twórczy klimat i wielu interesujących ludzi – tak można podsumować festiwal See Bloggers. Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z niesamowicie ciekawą agendą tegorocznej edycji. Będziemy w tym roku gościć ciekawych prelegentów i organizować wspaniałe warsztaty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

See Bloggers 2017

To nie koniec niespodzianek! W ostatnim czasie podjęłyśmy również owocną współpracę z BuyBlo, dzięki której będziemy bliżej naszych czytelników. BuyBlo to społeczność, która łączy influencerów (blogerów, Youtuberów, Instagramerów) ze swoimi odbiorcami. Niejednokrotnie pytacie nas, które produkty  i sklepy internetowe polecamy, pytacie o porady dotyczące wyboru dodatków i mebli. Rejestrując się na BuyBlo w łatwy sposób odnajdziecie i zakupicie produkty przez nas rekomendowane. 

Jeżeli jesteście ciekawi naszych rekomendacji, poszukujecie inspiracji lub sprawdzonych przez nas produktów koniecznie dołączcie do społęczności BuyBlo. Specjalnie dla twórców internetowych, którzy pierwszy raz rejestrują się na platformie mamy niespodziankę. Rejestrując się poprzez TEN link, otrzymacie prezent w wysokości 50zł przy pierwszej wypłacie na BuyBlo.  Dodatko, będziemy miały możliwość spotkania z osobami biorącymi udział w See Bloggers podczas trwania wydarzenia. Zobaczycie nas w strefie BuyBlo w niedzielę 23 lipca pomiędzy godziną 12:00 a 13:00. Nie możemy się doczekać! 

See Bloggers 2017

Cieszymy się z nowych możliwości i zapraszamy na naszego bloga oraz profile na Facebooku i Instagramie, gdzie w kolejnych dniach będzie się dużo działo! 

Asia Real

Oceń artykuł

Gratulacje i powodzenia!

Dodany przez: Ania @

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *