Spa w różowych barwach

Póki za oknem szaruga i pogoda zdecydowanie wysłuchała wszystkich tych, którzy wypowiadali „Jezu jak gorąco" średnio co kwadrans. Na szczęście niebawem słońce z powrotem do nas zawita, ale póki co, zmieniamy temat na blogu. Ostatnie wpisy poświęcałyśmy życiu na tarasie, dziś aura zdecydowanie sprzyja zaszyciu się we wnętrzu domu lub dogodzeniu sobie w salonie piękności: ).

wSPAniale -bo o nim mowa, jest spełnionym marzeniem uroczej pary z Gdańska. Przyszli do nas przeszło rok temu z pomysłem na nowe zajęcie dla siebie, które od dłuższego czasu chodziło im po głowie. Wspólnie stworzyliśmy piękne delikatne wnętrze, które nie odstrasza przepychem, zachęca odwiedzenia i zadbania o siebie. Koncepcja przedstawiała się tak:

Materiały.

Zdecydowałyśmy się postawić na naturalne materiały, a kobiecość w tym miejscu zaakcentowałyśmy bladym odcieniem różu, który zdecydowanie wprawia nas romantyczny nastrój. Biel, naturalne drewno i szarości dają tyle spokoju, że nie mam obaw, by kolory pastelowe wprowadziły we wnętrzu nadto cukierkowy klimat. Czarne elementy w postaci metalowego regału i lamp zdecydowanie dodają charakteru tej aranżacji.

Dodatki. 

Co do tego, że ostatecznie o charakterze aranżacji decydują dodatki, nie ma żadnyh wątpliwości. W tym przypadku lekka sofa w stylu skandynawskim, poduszki welurowe z H&Mhome, zasłony szyte na wymiar pod kolor wybrany dla pozostałych dodatków to najwazniejsze eyecatcher'y we wnętrzu. W drugiej kolejności oko przykuwa forma oświetlenia z dodatkami złotych elementów. 

Postawiłyśmy na białe ściany, aby moc poszaleć z dekoracjami. Kobiece i przytulne elementy w odcieniu brudnego różu, postawione na pierwszym planie, znajdziemy w każdym szczególe. Zdecydowanie zielone, najlepiej żywe roślinki dodadzą energię pomieszczeniu, oraz przełamią nieco monotonne połączenie szarości i różu. Taki wystrój i klimat daje poczucie spokoju, odpoczynku i wygody, czyli takie, jakie oczekujemy od salonu piękności. 
Kobietki, dbajcie o siebie, sprawiajcie sobie małe przyjemności, czy to kosmetyczne, czy wnętrzarskie, znajdźcie czas dla siebie i swoich potrzeb, bądźcie dla siebie miłe i wyrozumiałe, w końcu od nas zależy jak ten świat będzie wyglądał! 

 

beata kwiatkowska

Przepiękne wnętrze! Skąd są te piękne czarne lampy?

Dodany przez: Emilia @

To lampy Larry z mlamp.pl

Dodany przez: Asia @

A CZY WYPOSAŻENIE TAKIEGO SALONU NIE POWINNO MIEĆ SIEDZISKA ŁATWO ZMYWALNE ?

Dodany przez: Aneta @

Użyte tkaninyc są pokryte teflonem, czylu tzw łatwo zmywalne i z odpowiednim atestem do takich miejsc. 

Dodany przez: Asia @

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *